INSTYTUT HISTORII

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Instytut Historii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Świat ukryty w archiwach”.

Przedmiotem konferencji jest szeroko rozumiana rzeczywistość (ludzie, instytucje, procesy, wydarzenia, zjawiska) kryjąca się w zasobach różnego rodzaju archiwów, zarówno tych należących do państwowej sieci archiwalnej (archiwa państwowe, wyodrębnione, zakładowe) jak i wszystkich innych (np. społecznych, rodzinnych), w tym archiwach cyfrowych. Mile widziane będą również inne zagadnienia związane z tematem przewodnim konferencji.

Konferencja odbędzie się w formule online, a udział w niej jest bezpłatny.

Dla osób zainteresowanych możliwość publikacji w recenzowanych czasopismach wydawanych przez Instytut Historii: „Historia i Świat” i „Officina Historiae” po spełnieniu wymogów stawianych przez czasopismo i uzyskaniu pozytywnych recenzji.

Organizator:

Instytut UPH w Siedlcach

Komitet Organizacyjny:

dr hab. Dariusz Magier

dr Arkadiusz Zawadzki

mgr Anna Madej

mgr Rafał Borychowski

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji nadsyłanych propozycji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Imię i Nazwisko:

Tytuł/stopień naukowy:

Afiliacja:

Tytuł referatu:

Abstrakt (150-200 słów):

Telefon komórkowy:

Adres e-mail:

Adres do korespondencji:

Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.04.2021 r.

*Odesłanie uzupełnionego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez UPH w Siedlcach.